Rezerwacja miejsca

Wpisz swoje imię i email, aby dostać się na spoktanie

Klikając powyższy przycisk zgadzasz się z naszą Polityką prywatności. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji klikając wypisz link w każdym z naszych emaili.

Close

spotkanie Bezpłatne na zoomie: Nie przegap tej szansy!

Jak oczyszczać wątrobę z jogą?

Czy warto zadbać o wątrobę i czy to jest Tobie potrzebne?

Spotkanie organizacyjne

Po zakończeniu części informacyjnej odbędzie się część organizacyjna tylko dla osób zapisanych na marcowe Oczyszczanie wątroby z jogą - VII edycja.

O prowadzących

Iwona

Iwona uczy jogi regularnie od 20 lat. Specjalizuje się w jodze dla kręgosłupa, kobiecej dla pań, problemach z szyją, barkami, kolanami.  Prowadzi medytacje, która uwalnia od strachu i stresu. Szkoli nauczycieli jogi.

Jej pasją jest  łączenie jogi ze zdrowym stylem życia, oczyszczaniem organizmu, szczególnie wątroby.

dr Agnieszka

Agnieszka  ćwiczy jogę od 14 lat. Łączy wiedze medyczną z naturalnymi procesami uzdrawiania organizmu. Uczestniczyła we wszystkich edycjach Oczyszczania wątroby z jogą zarówno jako prowadzący, jak i uczestnik tego procesu. 

Leszek

Leszek jest założycielem i współwłaścicielem Omśrodka Hatha Jogi. Ćwiczy jogę od 29, a uczy 27 lat. Prowadzi regularnie zajęcia (co najmniej 12 w tygodniu), kursy wyjazdowe, szkoli nauczycieli. Co roku przechodzi oczyszczenie wątroby uważając to za konieczność.

Copyright © 2021 Omśrodek Hatha jogi. All Rights Reserved.