Opinie o naszych kursach jogi

Tutaj zamieszczamy opinie uczestników naszych kursów wyjazdowych i warsztatów. Jeśli chcesz się podzielić z innymi Twoimi wrażeniami, to przyślij maila lub dodaj komentarz na facebooku przy odpowiednim wydarzeniu. Dziękujemy serdecznie.

O Oczyszczaniu wątroby z jogą

Spostrzeżenia Agnieszki K. po Oczyszczaniu wątroby z jogą w marcu 2022

Dużo więcej opinii Uczestników Oczyszczania wątroby z jogą, gdzie opisali swoje doświadczenia jest tutaj: Opinie uczestników

O Intensywnych 3,5 godz. warsztatach jogi

Dwie opinie po 8 warsztacie Intensywnym jogi w Omśrodku z 3 kwietnia 2022

Hej? Jeszcze moje boki i plecy nie doszły do siebie po ostatnim warsztacie (zakwasy na całej długości), a Leszek pocisnął na wczorajszej ogólnej tak, że nie mogę się zgarbić ani na chwilę, moim rozciąganym wczoraj biodrom to nie pasuje? Dodatkowa korzyść z zakwasów? U mnie?- potrzeba skrętów i utrzymania wyprostowanej pozycji. Pozdrawiam wszystkich umęczonych i sprawcę ?

Asia

O warsztatach wyjazdowych

Majówka z jogą 2022

Dziękuję, Iwono i Leszku, za niesamowite 5 dni z jogą w Leśniczówce Gaja…otworzyliście przede mną drzwi do przestrzeni nieograniczonej… pokazaliście, że przekraczanie własnych ograniczeń,przynosi spokój… że fizyczny ból daje wytchnienie…to spotkanie z Wami stało się jednym z najjaśniejszych wydarzeń w splocie innych, trudnych, które wypełniły mi ostatnie dwa lata… dziękuję ?

Warsztat w Górach Świętokrzyskich w styczniu 2022

Dzień dobry dziękujemy za wspaniałe warsztaty w przepięknym miejscu. To była uczta nie tylko dla ciała, ale również dla duszy. Dziękujemy za inspirujące zajęci jogi z cudowną górską naturą wokół i przepyszną kuchnią wegetariańską. Szczególnie dziękujemy za wyrozumiałość i specjalne potraktowanie Roberta. Dzięki Wam mogłam poznać jogę zregenerować siły i nabrać pozytywnej energii. To wspaniały początek nowej drogi w moim życiu, którą zamierzam kontynuować na zajęciach online. Dziękujemy za Waszą wiedzę i wspaniałe umiejętności dzielenia się nią z innymi. Pozdrawiamy Gosia i Robert

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × 1 =